Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Zagreb

Nove dojave o bombama u školama: "Dobro jutro, Purgeri..."

Prema za sada dostupnim informacijama, dojave su upućene na mailove škola.
29.04.2026. u 08:19
text

Iz PU Zagrebačke za Index su potvrdili da su već u srijedu ujutro zaprimili više dojava o bombama u zagrebačkim školama. Kažu kako prema proceduri pregledavaju sve objekte te će nakon toga obavijestiti javnost.

Prema za sada dostupnim informacijama, dojave su upućene na mailove škola.

Kako doznaju jedna od škola je i XI. gimnazija.

Neki ravnatelji su organizirali nastavu u poslijepodnevnom terminu, tako da u ovom trenu nema evakuacije učenika, no pirotehnički pregledi se obavljaju.

Prijeteći mail, kako doznaje Index, počinje riječima: "Dobro jutro, Purgeri...."

POVEZANO