Dok se gasio Uborak, vatrogasci imali još 11 intervencija
Dok je trajalo gašenje požara na deponiji Uborak u srijedu, vatrogasci u HNŽ-u imali su još niz intervencija na području Mostara, Čapljine i Jablanice.
Prema izvješću, uz angažman na Uborku, zabilježeno je još 11 požarnih intervencija. Gorjeli su trava, nisko raslinje, otpad, smeće u kontejnerima te jedan stup na području Luga.
Intervencije u Mostaru
Na području Mostara vatrogasci su intervenirali četiri puta.
Od 10:05 do 11:10 sati u Rodoču su gorjeli trava i nisko raslinje. Od 16:40 do 17:50 sati gorio je otpad u Salakovcu, a od 23:10 do 23:45 sati trava i nisko raslinje na Šehovini.
U ranim jutarnjim satima, od 03:25 do 04:25 sati, gorio je otpad na Mazoljicama.
Šest požara u Čapljini
Na području Čapljine zabilježeno je šest intervencija.
Od 08:05 do 08:35 sati gorjelo je smeće u Adi. U Ulici kneza Domagoja trava i nisko raslinje gorjeli su od 16:35 do 16:55 sati, a zatim ponovno od 21:15 do 21:30 sati.
U Strugama je od 18:20 do 18:40 sati gorjelo smeće, dok su u Počitelju od 21:00 do 21:25 sati gorjeli trava i nisko raslinje.
U Tasovčićima je od 05:40 do 06:08 sati gorjelo smeće u kontejneru.
Ispomoć na Uborku
Vatrogasci iz Stoca od 09:30 do 15:30 sati bili su angažirani kao ispomoć u gašenju požara na Uborku.
I vatrogasci iz Jablanice od 10:00 do 14:00 sati pružali su ispomoć u gašenju požara na deponiji u Mostaru. Na području Jablanice zabilježena je i intervencija od 18:26 do 19:00 sati, kada je gorio stup na Lugu.


-webp.webp)



-webp.webp)








-webp.webp)








-webp.webp)



-webp.webp)
-webp.webp)

