Mostarac poručio: Lijepo je imati dvije domovine za koje možeš navijati
"Super je što imam dvije domovine za koje mogu navijati na ovom Svjetskom prvenstvu", kazao je za HRT Darko Čuljak iz Mostara koji već trideset godina živi u New Jerseyu.
Kako je istaknuo, u New Jersey je s obitelji stigao nakon rata, a danas s ponosom gleda zastave Hrvatske i BiH na ulicama američkih gradova.
"Stvarno je fenomenalno, ljudi nas pozdravljaju. Super je", istaknuo je Darko.
Kako je naveo, pridružio se navijačima koji se druže i navijaju na ulicama Philadelphije uoči utakmice hrvatske nogometne reprezentacije i Gane.
"Primijetio sam dosta navijača BiH s hrvatskim zastavama i oznakama", naveo je Darko.
Dodao je kako za Hrvatsku svi znaju zbog Luke Modrića, ali i uspjeha reprezentacije u proteklim godinama.
"Pozdravio bih sve moje u Mostaru, sve u Hercegovini i Splitu, Bosni i Hercegovini i Hrvatskoj", poručio je Darko.


-webp.webp)





-webp.webp)


-webp.webp)





-webp.webp)


-webp.webp)

