Sapunica: Dodik daje Izetbegoviću dozvolu da objavi snimku
''Bakir Izetbegović je tražio da se objavi snimak našeg razgovora'', poručio je lider SNSD Milorad Dodik.
''Siguran sam da je on snimio. Dajem mu suglasnost da to uradi. I svi drugi koji su taj razgovor snimili, imaju moju suglasnost da ga objave'', napisao je Dodik na društvenoj mreži X.
Ranije je rekao kako se tijekom ''nervoznog telefonskog poziva'' smijao, a da se čelnik SDA ''nemušto branio i pravdao na način da nije rekao ni 'da' ni 'ne', nekim uopćenim floskulama''. ''Ni u jednom trenutku nije uspio objasniti izrečeno sinoć, kad je pozvao da me sklone nekom silom. Umjesto preuzimanja odgovornosti za izrečene riječi, svjedočio sam pokušajima relativizacije i izbjegavanja suštine prijetnji. Zbog toga moj stav ne samo da ostaje isti, već sam nakon ovog razgovora još uvjereniji da je ono što je izrečeno u emisiji bilo veoma jasno i nedvosmisleno. Drago mi je da sam štetočina njihove politike'', napisao je Dodik.
Izetbegović je u objavi na Facebooku pak rekao kako je Dodiku ponovio sve što misli i što je do sada govorio o njemu.
''S obzirom na to da je razgovor od Dodika očigledno sniman, pozivam ga da snimak ne cenzurira, već da ga u cijelosti objavi'', naveo je Izetbegović.




-webp.webp)

-webp.webp)






-webp.webp)

-webp.webp)



-webp.webp)







