Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
"Mirzino smeće"

Kordić o "smećarima": Tko tebe kamenom ti njega kruhom

"Upravo tako ćemo i nastaviti raditi. Čistit ćemo grad, rješavati problem otpada i vraćati normalno funkcioniranje sustava", odgovorio je gradonačelnik Mostara
26.06.2026. u 07:24
text

Gradonačelnik Mostara Mario Kordić "zahvalio" se posebnom objavom predsjedniku kluba Bošnjaka Gradskog vijeća Mirzi Drežnjaku na njegovom neprimjerenom postupku i još nepristojnijem komentaru koji je objavio na društvenim mrežama, nazivajući vijećnike smećarima, a gradonačelnika najvećim smećarem među njima.

Drežnjak je pozvao građane Mostara svoje smeće odložiti na "novu pretovarnu stanicu" na parkingu Gradske vijećnice gdje je, sudeći po objavi, sam odložio nekoliko vreća smeća.

"Čini mi se najprikladnija lokacija da ne tražimo ni južno, ni sjeverno, već pred kuću svih građana Mostara. Ima dovoljno mjesta za pretovar, a čini mi se neće neku ni prirodu ugroziti osim možda sve nas vijećnike smećare koji trpimo najveći otpad među nama Gradonačelnika", napisao je Drežnjak.

"Kod nas se kaže: Tko tebe kamenom, ti njega kruhom", odgovorio mu je Kordić.

"Upravo tako ćemo i nastaviti raditi. Čistit ćemo grad, rješavati problem otpada i vraćati normalno funkcioniranje sustava", napisao je u svom odgovoru gradonačelnik Mostara.

POVEZANO