Ne ide, pa ne ide...
Kordić: Komunalije su taoc politike, najradije bih zaplakao
"Prisjetite se modela koji sam zagovarao posljednjih pet godina, a to je da imamo jedinstveno komunalno poduzeće, kako bismo racionalnije koristili resurse i imali čišći grad", rekao je Kordić.