Dodik uživo nazvao pilota kako bi demantirao opoziciju: "Zadnji put smo letjeli za Britaniju 2022.,2023."
Na današnjoj sjednici Narodne skupštine Republike Srpske došlo je do neuobičajene situacije kada je predsjednik Milorad Dodik, želeći demantirati optužbe opozicije, uživo tijekom govora nazvao šefa Vazduhoplovnog servisa RS-a i uključio ga na spikerfon pred svim poslanicima.
Dodik se na ovaj potez odlučio kako bi, kako je naveo, dokazao da tvrdnje opozicionog poslanika Igora Crnatka o čestim putovanjima vlasti RS-a u Veliku Britaniju nisu točne, prenosi Raport.ba.
"Ovo je demanti, ovo je pilot. Čuli ste, zadnji put smo bili 2022, 2023. godine", rekao je Dodik nakon što je osoba s druge strane telefonske linije, za koju je tvrdio da je pilot, potvrdila da su posljednji letovi u Veliku Britaniju obavljeni prije najmanje godinu dana.
Ova situacija izazvala je burne reakcije u sali, a Dodik je iskoristio trenutak da optuži Crnatka za, kako je rekao, "širenje dezinformacija i manipulaciju javnosti".

-webp.webp)






-webp.webp)
-webp.webp)

