Mostar oglasio "ljetno radno vrijeme sa strankama"
Služba za opću upravu i gradska područja Grada Mostara izdala je u utorak priopćenje o ljetnom radnom vremenu sa strankama.
"Obavještavamo Vas kako je sukladno članku 1. Stavak (2) Odluke gradonačelnika o određivanju radnog vremena za rad sa strankama u Centru za usluge građanima, područnim i mjesnim uredima broj 02-04-10744/22 od 15.6.2026.g. propisano kako je za ljetno razdoblje od 1. srpnja do 30. rujna rad sa strankama u Centru za usluge građanima, područnim i mjesnim uredima Grada Mostara u terminu od 08:30 do 13:00 sati", navodi se u obavijesti.
Podsjetimo, Grad Mostar proglasio je u ponedjeljak izvanredno stanje zbog katastrofalnog požara na deponiji Uborak.
Požar je u ponedjeljak ujutro izbio na deponiji Uborak, a u gašenje su se, uz vatrogasce, uključili vojska i air-tractori. Vatra se s deponije proširila na zgrade javnog poduzeća, a u jednom trenutku svi su evakuirani iz kruga deponije zbog opasnosti.
Grad Mostar proglasio je izvanredno stanje i izdao upozorenje građanima zbog onečišćenog zraka, posebno stanovnicima naselja koja se nalaze uz deponiju.
-webp.webp)










