Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Teško mu pao poraz u finalu

Simeone novinaru: Ono što ljudima treba su pobjede, a ne poruke

Trener Atletico Madrida je bio poprilično razočaran nakon poraza njegove ekipe u finalu Kupa Kralja. Vidjelo se to po njegovoj prvoj izjavi nakon utakmice.
19.04.2026. u 11:04
text

Prije samo tri dana je uživao. Njegov Atletico Madrid je prošao u polufinale Lige prvaka. Tri dana poslije, potpuno drugačija slika. Real Sociedad je na penale savladao baš Atletico Madrid i osvojio Kup. Cholu Simeone je jako teško pao poraz u finalu, vidjelo se to u prvim izjavama nakon utakmice.

"Razočaranje za navijače koji su u potpunosti stajali iza ekipe, koju biste im poruku prenijeli u ovim teškim trenucima nakon poraza? upitao je novinar Simeonea.

"Teško je slati poruke jer vi (novinari) uvijek želite da šaljemo poruke, ali ono što ljudima treba je pobjeda, a ne poruke.

Novinar: Sada imate važno natjecanje, polufinale Lige prvaka, kako se momčad vraća u formu nakon ovog teškog trenutka?

Simeone: Radimo, kao i uvijek.

Novinar: I na kraju, što ste rekli igračima nakon utakmice?

Simeone: Ništa.

Novinar: Hvala vam.

POVEZANO