Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Neumorni Cholo

Simeone: Morali smo puno puta početi ispočetka, a opet smo opet među četiri najbolja u Europi

"U polufinale idemo sa svim svojim entuzijazmom i svom svojom vjerom. Znamo svoje snage i slabosti. Imamo veliko samopouzdanje u ono što radimo, spremni smo i ići ćemo za onim što jurimo već dugi niz godina", poručio je Cholo.
15.04.2026. u 01:00
text

Atletico Madrid je u polufinalu Lige prvaka. Izborio je polufinale na sebi karakterističan način. Još jednom je prošao dalje kada je u prvoj utakmici slavio kao gost.Sada su u polufinalu prvi put nakon 2017. godine.

"Ovdje sam 14 godina i iskreno, vidjeti ekipu koja se još uvijek natječe stvarno me dirnulo. Igrači su se promijenili, morali smo puno puta početi ispočetka, a opet smo opet među četiri najbolja u Europi", rekao je trener Atletica, Diego Simeone pa nastavio:

"U prvom poluvremenu smo uložili ogroman trud i unatoč nekim individualnim pogreškama, uspjeli smo se vratiti u igru. Gol je bio prava ljepota. Drugo poluvrijeme bilo je izjednačenije. Zamjene su nam dale energiju, a oni su izgubili dio tempa koji su pokazali u prvom poluvremenu.

Početak je bio strašno težak za Colchonerose.

"To je uvijek mogućnost protiv njih jer su vrlo dobra ekipa. Kad griješite, ne puštaju vas s udice. Morali smo igrati svoju igru ​ i napadati, jer utakmicu neće odlučiti obrana - iako vas prisiljavaju da se branite."

"U polufinale idemo sa svim svojim entuzijazmom i svom svojom vjerom. Znamo svoje snage i slabosti. Imamo veliko samopouzdanje u ono što radimo, spremni smo i ići ćemo za onim što jurimo već dugi niz godina", poručio je Cholo.

POVEZANO