Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
London

Rolling Stonesi slave 50 godina

26.11.2012. u 06:49
text

Legendarni Rolling Stonesi održali su jučer u Londonu svoj prvi koncert nakon pet godina, na početku svoje mini turneje kojom će proslaviti 50 godina na sceni.

Pred dvadesetak tisuća obožavatelja u londonskoj O2 Areni, Stonesi su u svom stilu odsvirali brojne hitove i pokazali da su strahovanja da bi godine mogle usporiti jedan od najvećih svjetskih bendova bila potpuno neutemeljena.

Kao gosti sudjelovali su i američka R&B pjevačica Mary J. Blige i gitarist Jeff Beck. Nastupili su i bivši članovi Rolling Stonesa Bill Wyman i Mick Taylor.

Jučerašnji koncert prvi je od dva nastupa Rolling Stonesa u O2 Areni prije nego prijeđu Atlantik kako bi održali još tri koncerta u Sjedinjenim Državama.