Jakov Jozinović se oglasio nakon koncerata u Areni Zagreb: "Svi ste vi moje laste"
Jakov Jozinović oglasio se nakon dva održana koncerta u Areni Zagreb.
U objavi na Instagramu zahvalio je obožavateljima na podršci.
"Pokušavam staviti svoju postkoncertnu nostalgiju sa strane i napisati vam nešto iz srca, i evo, već satima stojim u mjestu, haha. Moja dva najveća koncerta u ovoj kratkoj karijeri. Manje od tjedan dana nakon izlaska albuma, vi ste ga pjevali kao da ga znate godinama", napisao je mladi Vinkovčanin.
"Hvala vam što zajedno letimo za ova čuda"
"Svi ste vi moje laste i hvala vam što zajedno letimo za ova čuda. Hvala svakoj osobi koja je kupila kartu, svima koji ste putovali do Zagreba i onima koji su ostali u Zagrebu ovaj produženi vikend zbog koncerta. Hvala na ljubavi, dragi ljudi. Uz vašu podršku svaki pritisak pada u vodu i samo zahvaljujem Bogu na predivnim tisućama ljudi koji prepoznaju ovaj put i vjeruju u njega.
Ostavljam vam svoj album. Ljeto smo otvorili jednim, neskromno, produkcijskim čudom, uz goste koje nisam mogao ni sanjati da ću ugostiti na svom koncertu... Wow", dodao je.
Dva rasprodana koncerta
Jakov Jozinović u petak i subotu održao je dva rasprodana koncerta u zagrebačkoj Areni. Publika je s njim pjevala pjesme s novog albuma, a na koncertima su gostovali Matija Cvek, Aleksandra Prijović, Josipa Lisac i Vesna Pisarović.






-webp.webp)

-webp.webp)
-webp.webp)
-webp.webp)
