Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Electronic party

Elektronsko ludilo subotnje večeri održano u OKC-u

14.10.2012. u 13:53
text

Omladinski kulturni centar 'Abrašević' ugostio je protekle noći zaljubljenike u techno, rave, house glazbu.

Svojom glazbom mostarskoj publici predstavili su se MIKA Innervate Rec (Mostar) techno, WorDa (Sarajevo) tech house, minimal techno & techno, MILI SEFIĆ (Mostar, Chicago) dub techno/post dubstep, MR. MUKY (Mostar) techno & tech house.

Zabava je potrajala do kasnih noćnih sati, dok je cijena ulaza bila svega 3 KM. Kako su organizatori priopćili ovo je tek prvi u nizu ovakvih dešavanja, te će se zabava uz ovu vrstu glazbe održavati i ubuduće.