Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Na zelenoj površini

Ispekao janje usred Mostara

''Tko mi reče da se janje peče''....
18.08.2018. u 22:00
text

Zamirisala je pečenja janjetina u gotovo samom središtu Mostara.

Na Internetu se danas pojavila slika gospodina koji bezbrižno peče janje u Splitskoj ulici, iza supermarketa.

Janje se okretalo na improviziranom ražnju tik uz parking na zelenoj površini.

Još uvijek nije poznato je li ovaj slučaj prijavljen nadležnoj inspekciji.

POVEZANO