FOTO | Beograd: Studenti i radnici zajedno na prosvjedu
Grupa studenata iz Subotice krenula je pješice prema Beogradu kako bi sudjelovala na velikom prosvjedu zakazanom za iduću subotu, 15. ožujka. Njihova ruta vodi preko Novog Sada, a cilj im je stići u srbijansku prijestolnicu na vrijeme za prosvjed.
U međuvremenu, danas se u Beogradu održava prosvjed pod nazivom ''Rame uz rame – studenti i radnici''. Okupljanje je započelo na devet polaznih točaka, a građani, radnici i studenti sastali su se na Trgu republike u 18:30 sati.
Poljoprivrednicima, koji su traktorima pokušali doći na prosvjed iz pravca Novog Beograda, policija nije dozvolila prelazak preko Brankovog mosta. Zbog toga su studenti odlučili ostati s njima u znak solidarnosti, a oni koji su se okupili u centru grada krenuli su prema Novom Beogradu.





-webp.webp)



.jpg)
.jpg)


