Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Stravično

Supružnici pronađeni mrtvi u kući u Srebreniku

Lokalni mediji prenose kako je riječ o supružnicima te kako je muškarac navodno usmrtio ženu, nakon čega je počinio samoubojstvo.
23.04.2026. u 00:18
text

Dvije mrtve osobe pronađene su u srijedu u kući i dvorištu u Srebreniku, potvrđeno je iz Uprave policije Ministarstva unutarnjih poslova Tuzlanskog kantona.

Kako su pojasnili iz MUP-a TK, policija je oko 18 sati zaprimila dojavu kako se u naselju Brda u Srebreniku u dvorištu obiteljske kuće nalazi tijelo muškarca bez znakova života.

"Izlaskom na mjesto događaja, u obiteljskoj kući pronađeno je i tijelo ženske osobe bez znakova života. Mjesto događaja je osigurano, a sve potrebne radnje u cilju rasvjetljavanja događaja, dokumentiranja i utvrđivanja točnog činjeničnog stanja, očevid i drugo poduzimat će, prema uputama dežurnog tužitelja KTTK-a koji rukovodi očevidom, istražitelji Sektora kriminalističke policije Uprave policije MUP-a TK", naveli su iz MUP-a TK.

Dodali su kako je očevid u tijeku.

Lokalni mediji prenose kako je riječ o supružnicima te kako je muškarac navodno usmrtio ženu, nakon čega je počinio samoubojstvo.

POVEZANO