Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Odvezen u bolnicu

Muškarac se polio benzinom i zapalio

05.10.2013. u 09:59
text

Jedan muškarac polio se benzinom i zapalio na šetalištu Nacionalne aleje u povijesnom središtu Washingtona, priopćila je vatrogasna služba.

Za sada neidentificirani muškarac odvezen je u bolnicu i zadobio je opekotine opasne po život, rekao je glasnogovornik vatrogasne službe Tim Wilson, prenosi Tanjug.

Vatrogascima je jedan očevidac rekao da se taj muškarac najprije polio benzinom iz kanistera po glavi i potom zapalio. Njegov identitet i godine za sada nisu poznati, navodi američka novinska agencija AP.