Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
1. svibnja

Albancu na Bijači oduzet Audi s Intepolove teralice

Provjerom je utvrđeno kako je automobil tražen putem međunarodne potrage, nakon čega je obaviještena PU Ljubuški.
04.05.2026. u 10:34
text

Oduzet je Audi A3 s talijanskim registracijama za kojim je bila raspisana Interpolova tjeralica na graničnom prijelazu Bijača, potvrđeno je za Bljesak.info iz MUP-a ŽZH.

Vozilo je 1. svibnja 2026. godine kontrolirano u suradnji Granične policije i Policijske uprave Ljubuški, a njime je upravljao K. T. (2001.) iz Albanije. Provjerom je utvrđeno kako je automobil tražen putem međunarodne potrage, nakon čega je obaviještena PU Ljubuški.

O svemu je upoznat dežurni tužitelj Županijskog tužiteljstva ŽZH, koji je naložio oduzimanje vozila i poduzimanje daljnjih radnji radi utvrđivanja svih okolnosti ovog slučaja.

POVEZANO