Omiljeni Crnogorac napustio Zrinjski
Sveučilišni rukometni klub Zrinjski i službeno se oprostio od Božidara Simića, koji nakon jedne sezone napušta redove mostarskog premijerligaša.
Dvadesetdevetogodišnji srednji vanjski stigao je među Plemiće u povratničkoj sezoni Premijer lige BiH te je svojim iskustvom, zalaganjem i odnosom prema klubu ostavio pozitivan trag u svlačionici i na terenu.
Iz Zrinjskog su se od Simića oprostili emotivnom porukom.
"Našem omiljenom Crnogorcu želimo zahvaliti na svemu što je dao za klub u povratničkoj sezoni Premijer lige BiH. Svojim zalaganjem, borbenošću i odnosom prema dresu ostavio je trag u redovima Plemića. Simke, hvala i sretno u nastavku karijere!", objavili su.
Koliko je Simić tijekom svog boravka u Mostaru stekao simpatije navijača, najbolje potvrđuje jedan od komentara objavljenih nakon oproštaja: "Gospodin bio i ostao do samog kraja. Simke, jednom si ga obukao i vječno si igrač sa svetom lentom. Naš Zrinjevac koji je uvijek dobrodošao u svoj Mostar."
Božidar Simić ostavljajući iza sebe uspomene na sezonu u kojoj je Zrinjski uspješno izborio ostanak i ostvario zapažen rezultat u povratničkoj godini među najboljim rukometnim klubovima Bosne i Hercegovine.








-webp.webp)








-webp.webp)


-webp.webp)



-webp.webp)
-webp.webp)