Mladi karataši Bjelopoljca osvojili medalje u Sarajevu
Karate klub Bjelopoljac ostvario je zapažen uspjeh na 8. Mawashi kupu 2025., koji je održan u subotu, 25. listopada, u Sarajevu. Na ovom natjecanju sudjelovalo je 60 klubova s više od 500 natjecatelja iz cijele Bosne i Hercegovine.
Mladi natjecatelji KK Bjelopoljac pokazali su izvrsne rezultate, osvojivši niz medalja u katama službenih i neslužbenih kategorija.
Najuspješniji su bili:
- Herić Dalila – 1. mjesto (kate, djevojčice 6 godina)
- Begić Lajla – 2. mjesto (kate, djevojčice 11 godina)
- Ćurić Ajla – 3. mjesto (kate, djevojčice 9 godina)
- Karić Merjem – 3. mjesto (kate, djevojčice 10 godina)
Poseban uspjeh postigao je i kata tim djevojčica od 8 do 9 godina u sastavu Lozo Marija, Karić Merjem i Hubana Taira, koji je osvojio 1. mjesto.
Vrlo dobar nastup ostvarile su i natjecateljice Cokoja Nadija, Herić Asja i Buljugija Ajša, koje su pokazale zavidnu razinu tehničke pripreme i sportske discipline.
Sljedećeg vikenda članove kluba očekuje novo natjecanje – Nevesinje Open, koje će se održati 2. studenoga 2025. godine, gdje će mladi karataši ponovno braniti boje svog kluba i grada.

-webp.webp)








-webp.webp)









-webp.webp)





