Velež demantirao optužbe da im se “šteli” ostanak
FK Velež reagirao je na tvrdnje Radničkog iz Lukavca koji je javnost upozorio da se protiv njih vode “nečasne radnje”, a sve u svrhu da Velež sačuva status federalnog prvoligaša.
“FK Velež Mostar demantira i u cijelosti odbacuje sve navode koje su izrečene u saopćenju NK Radnički Lukavac, osim da smo na zakonit način i uz želju igrača, izvršili transfer u naš klub”, stoji u priopćenju Veleža.
“Nije nam jasno zašto se naš klub u ovom trenutku dovodi u kombinaciju sa nečasnim radnjama, kada se zna stav novog Upravnog odbora po tom pitanju. Ovom prilikom molimo NK Radnički Lukavac, ali i sve ostale klubove, da se zajedničkim snagama borimo protiv svih nečasnih radnji u našem nogometu”, dodaju Mostarci.
Radnički će u sljedećem kolu ugostiti upravo Velež.


-webp.webp)








-webp.webp)







-webp.webp)


