Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Trener Atletica iskren

Simeone: Nemam pravo tražiti izgovore, ispali smo

"Ako smo ispali, to je zato što je protivnik zaslužio proći. Iskoristili su veliku priliku u prvom poluvremenu i napravili razliku. Miran sam i zadovoljan onim što smo pokazali", kaže Simeone.
06.05.2026. u 01:14
text

Diego Simeone nije odustajao niti jednog trenutka. Od svog nogometa i načina vođenja utakmice. Do posljednje sekunde je bio podrška igračima, u njegov stilu, ali je na kraju morao čestitati kolegi na suprotnoj strani. Na kraju je svoje igrače ispratio pljeskom.

"Pljeskao sam našim igračima i navijačima. Imali smo jako dobru sezonu u Ligi prvaka, dali smo sve od sebe, stigli smo mnogo dalje nego što smo očekivali. Šteta na kraju. Zaslužili smo da odemo makar u produžetke, gdje bismo imali veće šanse. U prvoj utakmici imali smo šansi koje nismo iskoristili. Nismo bili dovoljno konkretni u situacijama koje smo imali u revanšu. U drugom dijelu smo se podigli, bilo je trenutaka kada je sve moglo otići na našu stranu, ali nije. Dali smo sve od sebe i moramo prihvatiti gdje smo sada. Ponosan sam na igrače i navijače. Htjeli smo biti konkurentni i to smo uspjeli, iako nismo osvojili ništa. Ako smo ispali, to je zato što je protivnik zaslužio proći. Iskoristili su veliku priliku u prvom poluvremenu i napravili razliku. Miran sam i zadovoljan onim što smo pokazali", kaže Simeone.

Na pitanje o sudačkim odlukama ostao je suzdržan:

"Neću ulaziti u to. Svi smo vidjeli situaciju, ali ne želim tražiti izgovore.Ispali smo. Čestitam Arsenalu, dobro se takmičio. Sviđa mi se njihov tim, kao i trener. Oni se drže uporno svog puta, sa značajnim financijskim sredstvima, koja im omogućavaju da se takmiče na ovaj način“, naglasio je Simeone.

POVEZANO