Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Sporne sudačke odluke

Je li Atletico Madrid oštećen u Londonu?

Nakon prve utakmice se pričalo dosta o suđenju s obzirom na dosuđene i nedosuđene penale. Sada su dvije situacije iz revanš susreta igranog u Londonu ostale pod upitnikom
06.05.2026. u 00:08
text

Nakon prve utakmice polufinala Lige prvaka između Atletico Madrida i Arsenala se jako puno polemiziralo o suđenju. Kao što je poznato, dosuđena su dva jedanesterca, jedan je poništen. I u revanšu je bilo diskutabilnih situacija. 

U prvom slučaju, Simeone je pobjegao iza obrane nakon ogromne greške Williama Salibe, prošao je i Davida Rayu i imao prazan gol pred sobom, ali se nekako Gabriel vratio i omeo ga u pokušaju pa je lopta otišla u korner. No, u toj situaciji Simeone je pao i tražio najstrožu kaznu jer ga je stoper Arsenala prvo malo povukao pa onda i opalio po nozi. Daniel Siebert nije pokazao ništa.

Nije ga ispravio ni VAR, kao ni u kasnijoj situaciji kad je u 56. pao Antoine Griezmann. Tukao je Francuz, Raya mu je obranio da bi onda u duelu bili Gabriel i Marc Pubill. Gabriel je pao, a nakon toga Riccardo Calafiori čisto ruši Griezmanna u kaznenom prostoru. No, Siebert nije pokazao na kazneni udarac jer je ranije navodno dosudio Pubillov faul u napadu. 

Ostaje vidjeti hoće li i na koji način reagirati Cholo Simeone. 

POVEZANO