Bayern kaznio Manea zbog tučnjave
Nogometaš minhenskog Bayerna Sadio Mane kažnjen je od strane uprave kluba jednom utakmicom zabrane igranja zbog svađe sa suigračem nakon utakmice Lige prvaka s Manchester Cityjem.
Pročitajte još
Prema pisanju njemačkih medija, Mane je navodno šakom udario suigrača Leroya Sanea u svlačionici nakon utakmice, još gori incident spriječili su drugi nogometaši koji su ih razdvojili, prenosi Hina.
Iz kluba to nisu potvrdili, samo su u poruci naveli da igrač neće biti u postavi za sljedeću bundesligašku utakmicu protiv Hoffenheima, a razlog je neprimjereno ponašanje. Prijeti mu i novčana kazna.
Nogometaš se navodno potukao već na terenu u posljednjim minutama prve četvrtfinalne utakmice Lige prvaka koju je Bayern izgubio 0-3. Bio je to najteži poraz bavarske momčadi u europskom natjecanju nakon 2017. godine, čime su njemačkom prvaku uvelike smanjene šanse za plasman u polufinale.
Revanš između ovih momčadi igrat će se u srijedu u Münchenu.


-webp.webp)
-webp.webp)
-webp.webp)






-webp.webp)
-webp.webp)
-webp.webp)




-webp.webp)



-copy-webp.webp)






