Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav

Steve Ballmer novi je vlasnik Clippersa

12.08.2014. u 19:55
text

Vodstvo američke profesionalne košarkaške NBA lige objavilo je u utorak kako je kompletirana prodaja Los Angeles Clippersa bivšem izvršnom direktoru Microsofta Steveu Ballmeru.

Ova je odluka objavljena nakon što je sud u Kaliforniji objavio kako je dosadašnja suvlasnica Shelly Sterling imala ovlasti prodati klub.

Još ranije je odbor vlasnika NBA klubova odobrio prodaju.

Shelly Sterling i Steve Ballmer prošloga su mjeseca dogovorili prodaju Clippersa za dvije milijarde dolara, a tome se usprotivio dosadašnji vlasnik Donald Sterling koji je uložio žalbu koju je sud odbio, prenosi Hina.

Podsjetimo, Donald Sterling je u travnju doživotno izbačen iz NBA lige zbog rasističkih komentara koji su objavljeni u javnosti.