Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Želja za igrom

Rebić ide na posudbu u njemačkog drugoligaša Leipzig

03.08.2014. u 10:22
text

Hrvatski reprezentativni napadač i nogometaš Fiorentine Ante Rebić odlazi na jednogodišnju posudbu u Leipzig.

Klub igra u njemačkoj drugoj ligi, a vlasnik mu je Dieter Mateschitz, Austrijanac koji ima većinski udio i u Red Bullu iz Salzburga. Dakako, s tolikim bogatstvom kojim raspolaže, Mateschitz se neće zadovoljiti drugom ligom...

S obzirom na Rebićeve kvalitete i ono što je prikazao na SP-u, gdje je bio vrlo dobar, možda čudi da je otišao u drugu ligu, ali očigledno je želja za igrom bila tolika da nije puno birao.

Istim će putem i Nijemac Marvin Compper, samo njega je Leipzig otkupio.