Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Preko 20 sudionika

Održana 2. Memorijalna konjička utrka u Gorancima

25.08.2014. u 05:58
text

Nikola Skoko iz Konjičkog kluba Mostar pobjednik je u nedjelju održane 2. Memorijalne endorance utrke Ante Tomić – Fric i Miroslav Krešić – Mićo.

Utrku je organizirao Konjički klub Mostar, a sudjelovali su mnogi konjički klubovi iz BiH.

Utrka je počela u 9 sati ujutro, a dodjela medalja, koja je bila predviđena u 15 sati, se morala prolongirati pošto je kiša na jedan sat prekinula natjecanje.

Ukupno se natjecao 21 sudionik. 19 sudionika natjecalo se na 40 kilometara, 2 sudionika (Marija Pejić i Mihrad Peljto) na 80 kilometara.

Pobjednici: U rangu „pojedinačno“ 1. Nikola Skoko - Konjički klub Mostar, 2. Ivan Usar - Konjički klub Mostar, 3. Adi Hanić – Konjički klub Pegasos Sarajevo.

U rangu „ekipno“ prvo mjesto osvojio je Mostar 3 (Ivan Usar, Nikola Skoko i Marijan Skoko), a drugo mjesto osvojio je Mostar 2 (Magdalena Čuljak i Daniel Glibić).

Najmlađi sudionik ovogodišnje utrke je Magdalena Čuljak.

Program je trajao cijeli dan, a za najmlađe posjetiteje na raspolaganju su bili mali poniji.