Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
UEFA licenca

NK Vitez: Započeo upis djece u školu nogometa

31.07.2014. u 19:24
text

Viteški premijerligaš, Nogometni klub „Vitez“, započeo je s upisom djece u školu nogometa.

Omladinska škola NK „Vitez“ bit će podijeljena u nekoliko uzrasta, uz nadzor trenera koji posjeduju UEFA licencu koja je priznata u cijelome svijetu.

- Igranjem, treniranjem i zajedničkim druženjem želja nam je našoj djeci iz Viteza, ali i susjednih općina, pružiti kvalitetan razvoj, stručan rad i vezati ih za trenutno najuspješniji klub središnje Bosne - kazao je Valentin Plavčić, koordinator Omladinske škole NK „Vitez“.

Iz NK „Vitez“ najavili su kako će tijekom kolovoza biti organiziran i kamp za najmlađe nogometaše.