Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
The Citizens

Lampard u Manchester Cityju: Navijači Chelseaja duboko razočarani!

03.08.2014. u 20:04
text

Engleski reprezentativac Frank Lampard od nedjelje je i službeno novi igrač Manchester Citya, i to kao pozajmljeni igrač novoga američkog kluba New York Citya.

Vijest je potvrdio trener Citya Manuel Pellegrini, koji je odao kako će se 36-godišnji Lampard vratiti u SAD kada sljedeće godine u siječnju započne nova sezona MLS lige.

NY City je novoosnovan klub čije vlasništvo dijele Manchester City i baseball momčad NY Yankees, prenosi HIna.

Lampard je prošlog mjeseca napustio Chelsea nakon 13 godina i 649 utakmica za klub sa Stamford Bridgea, a njegov odlazak u redove engleskog prvaka nisu dobro primili navijači Chelsea koji su čak javno palili Lampardove dresove.