Severina kupila luksuznu vilu
Severina je za blagdane, koji je proslavila sa svojim najbližima, na Instagramu otkrila velike vijesti.
Naime, otkrila je da je ovo bio posljednji Božić koji je provela u svom stanu u Zagrebu.
''Posljednji Božić u ovom predivnom stanu čiji zidovi pamte Uskrse, Božiće, rođendane, veselja, smija, tuge i žalosti. Te zidove krase najljepše priče pričane upravo za ovim stolom. I okruženi ljudima pred kojima možeš biti svoj i njihov, svakako njihov prijatelj i oni moji. U bilo koje doba dana i noći sreća je i Božić svaki dan znajući da nisi nikad sam. Moja želja je da imate i stvorite sebi krug ljudi koji vas vole, poštuju i podržavaju. To ja imam i na tome sam vječno zahvalna...'', napisla je.
Kako piše 24sata, Severina se seli u novi dom na zagrebačkim Šestinama, koji ima gotovo 400 kvadrata. Vila je smještena na mirnoj lokaciji, s uređenom okućnicom površine 1700 kvadrata i spektakularnim pogledom na Medvednicu. Isti medij navodi kako se vila prodavala za 1,5 milijuna eura.
U opisu objekta navedeno je da je stambeni dio vile poodijeljen na dvije cjeline.
''Prizemlje dvosoban stan 80 kvadrata koji se sastoji od boravka s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe, kupaonice, ostave i toaleta. Dvoetažan stan 310 kvadrata koji se sastoji od velikog dnevnog boravka s terasom, kuhinje s odvojenim prostorom za blagovanje iz kojih se izlazi na drugu terasu i u vrt, ostave, vinoteke, spavaće sobe s garderobom i kupaonicom, toaleta, te na drugoj etaži dvije spavaće sobe koje imaju izlaz u vrt i kupaonice'', navedeno je u opisu objekta.
Fotografije vile možete pogledati OVDJE.











