Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Bivša predsjednica

Kolinda Grabar-Kitarović pjevala i plesala s hrvatskim navijačima

Dobro raspoložena Kolinda cijelu je večer provela među navijačima, fotografirala se s okupljenima te razgovarala s iseljenicima i ljubiteljima nogometa.
27.06.2026. u 09:30
text

Uoči utakmice hrvatske reprezentacije na Svjetskom prvenstvu, hrvatski navijači u Philadelphiji priredili su večer za pamćenje, a u središtu pozornosti našla se bivša hrvatska predsjednica Kolinda Grabar-Kitarović.

Dobro raspoložena Kolinda cijelu je večer provela među navijačima, fotografirala se s okupljenima, razgovarala s iseljenicima i ljubiteljima nogometa te se bez zadrške prepustila odličnoj atmosferi, prenosi Showbuzz.hr. 

Uz osmijeh na licu zaplesala je i zapjevala s hrvatskim navijačima, koji su je srdačno pozdravili i nagradili pljeskom.

Za glazbeni dio večeri bio je zadužen Steve Mesić Ludin, koji je svojim nastupom rasplesao prepunu dvoranu. Njegov repertoar domoljubnih i zabavnih hitova podigao je atmosferu do usijanja, a publika je od prve do posljednje pjesme pjevala uglas.

Dvoranom su se vijorile hrvatske zastave, dominirali su crveno-bijeli dresovi i kockice, a navijačka euforija bila je na vrhuncu uoči važnog nastupa Vatrenih.

Brojni okupljeni iskoristili su priliku za zajedničke fotografije s Kolindom Grabar-Kitarović, koja je još jednom pokazala koliko uživa u druženju s hrvatskim navijačima gdje god se oni nalazili.

POVEZANO