Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Svadbeno veselje

Duet dva Bešlića: Ljubo zapjevao s Halidom

''Ajmo, diži Ljubo'', rekla je tada Indira.
31.08.2019. u 15:38
text
Foto: Snimio čitatelj / Bešlići i Levak na pozornici

Mostarski gradonačelnik Ljubo Bešlić pridružio se u petak na pozornici svom prezimenjaku, Halidu.

Gradonačelnik i pjevač bili su uzvanici svadbenog slavlja mladenaca - Ines i Roberta, u Mostaru.

Osim Halida, zabavu na svadbi uveličala je bivša pjevačica sastava Colonia, Indira Levak.

 
 
 
Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

Halid.. Jedan jedini.. Brat

Objavu dijeli Indira Levak Official (@indiralevak) Kol 31, 2019 u 2:26 PDT

Svadba je očito bila i razlog dolaska i druženja pjevačice s gradonačelnikom u četvrtak, koji joj je, kako je navela, vrlo dobar prijatelj.

Tijekom nastupa Indire i Halida, pjevačica je pozvala mostarskog gradonačelnika da im se pridruži na pozornici.

 
 
 
Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

Večeras ćemo zasvirati zajedno s Halidom. #taman_je

Objavu dijeli (@grupabrotnjo) Kol 30, 2019 u 12:13 PDT

''Ajmo, diži Ljubo'', rekla je tada Indira.

Zapjevali su Halidovu pjesmu Miljacka.

Mladencima sretno u bračnoj luci, a ovakvo svadbeno veselje pamtit će svi uzvanici.

Ines je inače krećerka mostarskog gradonačelnika, dok je Robert sin bivšeg čelnika HDZ-a 1990.

POVEZANO