Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Zbog napada u Sarajevu

Pojačano osiguranje oko Američke ambasade u Podgorici

29.10.2011. u 15:21
text

Crnogorska policija povećala je danas stepen sigurnosti oko američke ambasade u Podgorici.

Oko objekta ambasade Sjedinjenih Američkih Država u glavnom gradu Crne Gore, pored uobičajenog osiguranja, raspoređeni su policajci s pancirima i automatskim oružjem, javio je Tanjug.

Povećanje stupnja sigurnosti oko američkog diplomatskog predstavništva u Podgorici uslijedilo je nakon jučerašnjeg napada na ambasadu SAD-a u Sarajevu.