Glumac iz "Lud, zbunjen, normalan" otkrio detalje borbe s bolešću: "Dobro je da sam živ"
Mlađe generacije zavoljele su lik Faruka Fazlinovića iz serije "Lud, zbunjen, normalan", kojeg je tumačio Senad Bašić.
Ovaj glumac, koji gazi sedmo desetljeće, unatoč zdravstvenim problemima s kojima se borio, i dalje obavlja svoje obveze i radi kao profesor glume.
Iako ga dugo nije bilo na društvenim mrežama, sada se oglasio na Instagramu.
Pozvao je svoje pratitelje u kazalište, ali je isto tako dao do znanja da, unatoč problemima sa zdravljem, obavlja svoje obveze kao redoviti profesor na Akademiji scenskih umjetnosti Sveučilišta u Sarajevu, gdje predaje glumu.
U komentarima na društvenim mrežama pratitelji mu ostavljaju poruke podrške.
"Duhovit i kad je bolestan, brz oporavak, ljudino", "Brz oporavak ti želim", "Glumačka legenda koja je obilježila moje djetinjstvo 90-ih", "Ne daj se, Senade"... samo su neki od komentara.
Inače, Senad Bašić, domaćoj publici najpoznatiji kao Faruk iz serije "Lud, zbunjen, normalan", imao je nekoliko operacija glasnica i ozbiljno mu je narušeno zdravlje, pišu Nezavisne.
"Imao sam ozbiljnih zdravstvenih problema i još sam na terapijama. Imao sam tri operacije glasnica, dvije u Zagrebu i jednu u Sarajevu, tako da je moje zdravlje narušeno, ali s obzirom na to da imam 62 godine, što sam sve prošao u karijeri i koliko sam igrao za vrijeme i poslije rata, ja samo mogu reći, dobro je da sam živ", ispričao je tada za Novu BiH.

-webp.webp)









