Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Šamac

Pijan se BMW-om zabio u zgradu MUP-a RS-a

Vozač izazvao nesreću pod utjecajem alkohola, udario u zgradu policijske stanice.
07.05.2026. u 14:16
text

U Šamcu je u četvrtak, 7. svibnja 2026. godine, oko 0:30 sati, došlo do teške prometne nesreće u kojoj je vozač BMW-a, pod utjecajem alkohola, izazvao karambol. Vozač, D.M. iz općine Šamac, izgubio je kontrolu nad vozilom i udario u zgradu lokalne policijske stanice.

Prema izvještaju Policijske uprave Bijeljina, nesreća se dogodila zbog neprilagođene brzine uvjetima i stanju puta.

BMW je udario u saobraćajni znak, polomio dva stabla drveta te oštetio pet parkiranih vozila. Osim štete na vozilima, uslijed nesreće oštećena je i fasada zgrade Policijske stanice te objekat Crvenog križa.

Policija je naknadno obavila alkotest na vozaču, koji je pokazao prisutnost alkohola od 1,20 g/kg. Iako je vozač zadobio povrede u nesreći, liječnici se još nisu izjasnili o njihovoj težini. Uviđaj na mjestu nesreće obavili su policijski službenici Policijske stanice Šamac.

POVEZANO