Dostojanstveno obilježavanje obljetnice
Premijer Nikšić: Obaveza svih nas je njegovati sjećanje na žrtve genocida
Premijer FBiH Nermin Nikšić poručio je da je obilježavanje godišnjice genocida u Srebrenici obveza svih te naglasio važnost njegovanja sjećanja na žrtve.