U subotu, 24. svibnja 2025. godine, s početkom u 20:00 sati, u Kulturnom centru Mostar Sjever bit će održan prvi samostalni koncert zbora "Bjelopoljske kapljice", pod umjetničkim vodstvom i u organizaciji osnivačice zbora Dijane Šoše.
Zbor "Bjelopoljske kapljice" čine talentirane djevojčice iz Bijelog Polja koje su svojim glasovima, predanošću i iskrenom emocijom osvojile publiku diljem regije. Posebnu pažnju javnosti privukle su suradnjom s poznatim pjevačem Željkom Samardžićem, s kojim su snimile pjesmu "Košćela", pronijevši ime Bijelog Polja daleko izvan granica naše zemlje.
Ovaj koncert predstavlja krunu njihova dosadašnjeg rada i poklon je svim građanima Mostara i Bijelog Polja – večer ispunjena pjesmom, emocijama i porukom zajedništva.
Možda vas interesira:
zabava
Koncert klape Šuvit
razno
Duhovna obnova u Franjevačkoj crkvi u Mostaru
razno
Svečano ređenje svećenika u mostarskoj katedrali
razno
Stari most postaje modna pista svijeta u sklopu manifestacije "Mostarsko ljeto"