Mostarski teatar mladih, nakon uspješno završenog 50. Mostarskog teatarskog festivala - Festivala autorske poetike počinje novu sezonu. Na Memorijalnoj sceni 2532 u subotu, 13. rujna sa početkom u 20 sati mladi ansambl eMTeeM-a predstavit će se prvom reprizom predstave "Ples lisice i kerbera".
Predstava je inspirirana dramskim tekstom Mirjane Ojdanić "Adrenalin". Igraju Hana Repeša i Nejla Hodžić, a predstavu je režirao Sead Đulić.
Radi se o komediji koja na satiričan način ismijava važne situacije naše društvene zbilje.
Nakon više godina Mostarski teatar mladih predstavlja se komedijom koja će svojom razigranošću i mnoštvom komičnih nesporazuma biti zanimljiva publici i pristupačna širem krugu gledatelja.
Možda vas interesira:
zabava
Koncert klape Šuvit
razno
Duhovna obnova u Franjevačkoj crkvi u Mostaru
razno
Stari most postaje modna pista svijeta u sklopu manifestacije "Mostarsko ljeto"
razno
Put spasa "Glogovo 2026"
|