Nakon što je osvojila srca publike u prepunoj dvorani Narodnog pozorišta u Mostaru, Udruženje Dignitet s velikim zadovoljstvom najavljuje izvedbu predstave "Ples Srca" i panel diskusiju pod nazivom "Mladi u fokusu" u Jablanici.
Predstava je na rasporedu 17. prosinca u Omladinskom klubu "Pod istim suncem" u zgradi Kino s početkom u 19:00 sati. Ulaz je besplatan.
Možda vas interesira:
zabava
Koncert klape Šuvit
razno
Duhovna obnova u Franjevačkoj crkvi u Mostaru
razno
Stari most postaje modna pista svijeta u sklopu manifestacije "Mostarsko ljeto"
razno
U Mostaru promocija priručnika "Nevidljiva djeca"