Kazališna komedija ''Suparnice'' u izvedbi zagrebačkog LECTIRUM teatra bit će izvedena u Mostaru u utorak, 13. svibnja u 20 sati u Hrvatskom domu hercega Stjepana Kosače.
Predstava govori o dvjema glumicama, dramskim prvakinjama, koje se ponovno susreću nakon petnaest godina kako bi pripremile novu izvedbu predstave ''Spletke'' – upravo one predstave zbog koje su se nekoć žestoko posvađale, smatrajući svaka sebe boljom od druge.
Komediju je napisao Marijan Nola, režiju potpisuje Saša Broz, scenograf je Miljenko Sekulić, a kostime je izradila Marita Ćopo. U glavnim ulogama nastupaju Ksenija Pajić, Natalija Đorđević i Mladen Čutura.
Možda vas interesira:
zabava
Koncert klape Šuvit
razno
Duhovna obnova u Franjevačkoj crkvi u Mostaru
razno
Stari most postaje modna pista svijeta u sklopu manifestacije "Mostarsko ljeto"
razno
Put spasa "Glogovo 2026"
|